Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Leivanuga Maestro

Õiged riistad tagavad köögis turvalisuse. Miks mitte investeerida heasse leivanoasse, mis teenib sind truult pikki aastaid?
Leivanuga Maestro
17,99 €
Helista meile: 6 511 081
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade
Õiged riistad tagavad köögis turvalisuse. Miks mitte investeerida heasse leivanoasse, mis teenib sind truult pikki aastaid?
Vaata lähemalt
Detailid

Õiged riistad tagavad köögis turvalisuse.

Miks mitte investeerida heasse leivanoasse, mis teenib sind truult pikki aastaid? Sest õiged riistad ei muuda kööki mitte ainult turvaliseks, vaid lihtsustavad ka toiduvalmistamist, muutes lõikamise palju kergemaks... ja lõbusamaks.

Valmistatud Jaapani roostevabast kvaliteetterasest.

Delimano leivanoal Maestro on ühest otsast tera, mis on valmistatud Jaapani roostevabast kvaliteetterasest. Täiuslikkuseni teritatud teraga nuga on mõeldud leiva lõikamiseks, mis köögis igapäevasel toiduvalmistamisel ette tuleb. Delimano Maestro leivanuga teeb su töö lihtsamaks, lõigates kiiresti ja korrektselt ühtlased lõigud.

Pehme kattega käepide tagab mugava haarde

Noal on hästi tasakaalustatud käepide, mida on lihtne peos hoida ja juhtida, mistõttu Delimano Maestro istub peos ergonoomiliselt. See välistab töötades igasuguse ebamugavustunde.

Elegantne ja moodne disain

Elegantse disainiga Delimano Maestro leivanuga on kena lisand igasse moodsasse kööki ja sobib hästi kõigi teiste köögitarvikutega.

Tugevad roostevabast terasest terad

Delimano Maestro hämmastava tõhususe saladus peitub selle roostevabast terasest tera kindlas kvaliteedis. Regulaarse hoolduse ja normaalse kasutuse korral peaks tera aastaid teravana püsima.

Roostevabast terasest tera on ülimalt roostekindel. Et hoida nuga parimas seisukorras, tuleks tera ja käepide pärast iga kasutuskorda puhtaks pühkida ja kuivatada.

  • kõigile, kes otsivad oma kööki kvaliteetset leivanuga
  • kõigile, kes otsivad teravat roostevabast terasest leivanuga
  • neile, kes tihti naudivad värsket leiba ja saia
  • neile, kes otsivad hästi tasakaalustatud ergonoomilist nuga, mida on mugav käes hoida
  • neile, kes eelistavad elegantset ja moodsat disaini
Tehnilised täpsustused
Kaal 0.21 kg
Mahutavus /
Materjal PP, roostevaba teras
Pestav nõudepesumasinas Jah

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

 
1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality