Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Elektriline grill PRO Chef In&Out

Photo
Video

Praktilisel elektrilisel grillil on 40 cm läbimõõt, nakkumatu grillimispind ja kuppelkaas. Seadmel on reguleeritav rasva äravoolu süsteem, mis võimaldab teha tervislikumaid valikuid. Seisab 18 cm kõrgusel, umbes 80 cm koos alusega.

Elektriline grill PRO Chef In&Out
129,99 €
123,49 € Club 5*
Tasuta tarne
Helista meile: 6 511 081
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
  • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade

Praktilisel elektrilisel grillil on 40 cm läbimõõt, nakkumatu grillimispind ja kuppelkaas. Seadmel on reguleeritav rasva äravoolu süsteem, mis võimaldab teha tervislikumaid valikuid. Seisab 18 cm kõrgusel, umbes 80 cm koos alusega.

Vaata lähemalt
Detailid

Uuenduslik grillimislahendus, mida saab kasutada nii toas kui ka õues.

Grillimine ei saagi olla enam lihtsam kui elektrilise grilliga Delimano Chef In and Out Electric Grill Pro. Sulle meeldib kindlasti praktilisus, mida esindab see teisaldatav ja kaasaskantav grill, mis täidab oma ülesandeid ühtviisi hästi nii köögikapil grillides kui ka siis, kui viid selle lihtsasti teisaldatava grilli oma aeda või kuhugi mujale.

Tõhus rasva äravoolu süsteem aitab kaasa tervislikumale elustiilile

Meie Delimanos soovime tagada, et sinu toit valmiks kõrgeimate standardite kohaselt, ja me mõtleme alati tervislikuma elustiili võimaldamise peale. Elektrilisel grillil Chef In and Out Electric Grill Pro on rasva ja õli nõrutus- ja äravoolusüsteem , et eemaldada tõhusalt liigne rasv ning kaitsta su südant ja tervist.

Elektrikütte kuumust saab reguleerida viie tugevuse vahel.

Elektriküttel on viis erinevat seadet, mida saab reguleerida alates madalast (low) kuni kõrge (high) kuumuseni, nii et saad grilli kasutada lihtsalt valmistoitude soojendamiseks või valmistada täiemahulise lihalõikude ja burgeritega pisusöögi algusest lõpuni.

Mõneminutiline kokkupanek „Just Minutes” tagab kiire toiduvalmistamise

Grilli kokkupanek võtab vaid mõne minuti , pärast vooluvõrku ühendamist kulub suure, 40 cm läbimõõduga küpsetuspinna kuumutamiseks umbes 10 minutit. Kasuta seda aega, et valmis panna steigid, vorstid, köögiviljad ja kõik muud toiduained, mida soovid grillida.

  • kõigile, kellele meeldib perele ja sõpradele grillitud toite valmistada
  • neile, kes otsivad lihtsat grillimisvõimalust, mis sobiks nii toas kui ka õues kasutamiseks
  • neile, kes otsivad hästi reguleeritavat elektrilist grilli
  • eriti praktiline neile, kes elavad tiheasustusega piirkondades, kus lahtise tule tegemine on keelatud
  • neile, kellele meeldib tervislik elustiil

Probleemivaba grillimine nii toas kui ka õues

Elektrilist grilli Delimano Chef In and Out Electric Grill Pro võib kasutada nii toas kui ka õues ja see on ideaalne kasutamiseks seal, kus lahtise tule tegemine ei ole lubatud. Kasuta grilli eraldi või komplekti kuuluval lihtsasti transporditaval alusraamil. Raami küljes on ka mugav korv , mis sobib suurepäraselt jookide ja kõige muu hoidmiseks, mida vajad täiuslike lihalõikude, lõhetükkide, burgerite või köögiviljade grillimiseks.

Grillimisplaadiga on kaasas kaks erinevat katet

Mõnusalt suure peremõõdus grillimisplaadiga on kaasas kaks erinevat katet : sile ja ribiline, milles on vaod, mis juhivad kogunenud rasva või muud vedelikud otse katte all olevale kogumiskandikule. See ei tähenda mitte ainult seda, et kasutad võimalikult vähe lisarasva, vaid tänu sellele on ka puhastamine käkitegu.

Mugav alus lubab viia grilli sinna, kuhu aga soovid

Mugaval alusel, millel on eriti suured transpordirattad , on ka eemaldatav korv , milles on mugav hoida toite ja jooke, samuti on sellel riputuskonksud , nii et grillimistarvikuid, pajakindaid, hoidikuid ja lappe on lihtne kätte saada.

Tehnilised täpsustused
Kaal 10.3 kg
Materjal ABS, alumiinium, muu, PP, teras
Mõõdud 64,5 x 60 x 98 cm
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star