Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Komplekt All-In-One Premium Ceramica Delicia

-50%

Moeka sinise kividekooriga uus keedu- ja küpsetusnõude komplekt. Sepisalumiiniumist välispind ja nakkumatu CeramicaForte tippkvaliteediga kattega sisepind. PTFE-vaba, edendab tervislikumat eluviisi. 6-osalisse komplekti kuuluvad 24 cm praepann, 26 cm kaldservaga vokkpann, 24 cm pann, 24 cm klaaskaas, 26 cm ümar küpsetusvorm, 25 cm koonusjas pannkoogipannn.

Komplekt All-In-One Premium Ceramica Delicia

Tavahind 159,99 €


Erihind 79,99 €

Tasuta tarne
Helista meile: 6 511 081
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Lisainformatsioon
 • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade

Moeka sinise kividekooriga uus keedu- ja küpsetusnõude komplekt. Sepisalumiiniumist välispind ja nakkumatu CeramicaForte tippkvaliteediga kattega sisepind. PTFE-vaba, edendab tervislikumat eluviisi. 6-osalisse komplekti kuuluvad 24 cm praepann, 26 cm kaldservaga vokkpann, 24 cm pann, 24 cm klaaskaas, 26 cm ümar küpsetusvorm, 25 cm koonusjas pannkoogipannn.

Vaata lähemalt
Detailid

6-osaline keedu- ja küpsetusnõude komplekt pakub sulle kõiki vajalikke tarvikuid

Kas teed hommikusöögiks muna ja peekonit, grillid lõunaks prisket lõhet, meisterdad lapse sünnipäevaks šokolaadikooki või valmistad ükskõik millist muud rooga, mis retseptiraamatus ette tuleb, Delimano komplekt aitab sind selles iga päev. Komplektis on kõik põhinõud, lisaks kaks uut, enneolematut kuju: 25 cm koonusjas pannkoogipann, mis tagab, et taldrikule ei maandu enam kunagi räbaldunud pannkook uuenduslik 26 cm kumera servaga vokkpann, mis võimaldab sul professionaalse koka kombel toitu keerata

Turu juhtiv CeramicaForte kate on kolm korda vähem nakkuv kui teised

Nõudel on looduslik CeramicaForte sisekülje kate, mis on osutunud katsetes kuni 3 korda vähem nakkuvaks, 50% kriimustuskindlamaks ja kuni 2 korda vastupidavamaks kui teiste kaubamärkide tooted.

Edendab tervislikumat toitumist, mis on ka palju maitsvam

Ideaalselt soojust juhtivCeramicaForte kate siseküljel lukustab tõhusalt toidu, mis on pandud kuumale pinnale, et selles säiliksid toitained ja õiged maitsed. Kuna vajad ainult tilgakest õli panni määrimiseks, võid öelda hüvasti ka lisakaloritele ja kolesteroolile.

Toetame keskkonnasõbralikumaid toidunõude lahendusi

Erinevalt enamikust külgevõtmatutest kateteston keraamiline kate ökoloogiline, ei sisalda PFOAd ja on valmistatud tootmisprotsessis, mis on keskkonna vastu sõbralikum, sest CO2-heide on väiksem.

Ergonoomilistes, käes mugavalt ja pehmelt istuvates sangades on termoandur

Sulle meeldivad kindlasti ergonoomilised, peos pehmed käepidemed, millel on praktiline sisseehitatud termoandur , mis muutub panni kuumenedes oranžiks. Tunne rõõmu lihtsast ja mugavast haardest,kui pead potti liigutama või tõstma, et koostisaineid lisada.

Moekas kiviefekt elegantses ja moodsas Itaalia disainis

Valmistatud koostöös Itaalia tarnijaga, nii et Delimano Ceramica Delicia komplekti nõud on valmistatud pilkupüüdva moodsa kujundusega: sinine silikoonemailist väliskülje kate ja sellega kokkusobiv sinine kiviefektiga kate siseküljel. Elegantne ja väljapeetud stiil, mis sobib igasse moodsasse kööki.

Looduslik, keskkonnasõbralik PTFE-vaba alternatiiv, mis on parem sinu tervisele

Erinevalt enamikust nakkumatutest katetest on Delimano CeramicaForte kate orgaaniline, ei sisalda PFOA/PTFEd ja selle tootmisprotsess on tänu väiksemale CO2-heitele keskkonnasäästlikum.

Atraktiivne sinine kividekooriga Itaalia stiilis kate

Moeka kividekooriga Delimano Ceramica Delicia pann kuulub pottide-pannide sarja, mis on välja töötatud koostöös Itaalia tarnijagatäienduseks tootesarjadele Delimano Ceramica Prima ja Prima +. Uuel tootesarjal on moodne disainsinine silikoonemailist väliskülje kateja sobiv sinine kividekooriga keraamiline sisekülje kate, mis sobib igasse moodsasse kööki. 

 
 • Itaalia stiilis moodne elegants. Delimano Ceramica Delicia vokkpann kuulub pottide-pannide sarja, mis on välja töötatud koostöös Itaalia tarnijaga täienduseks tootesarjadele Delimano Prima ja Prima +

 • Pehmelt peos istuvad käepidemed, millesse on paigaldatud termoandur, mis muutub kuumenedes oranžiks

 • Et CeramicaForte kate on väga sile ja poorideta, ei hakka toit panni külge isegi siis, kui kasutad ainult tilgakest õli. See pann on saadaolevatest kõige kriimustuskindlam, nakkumatum ja vastupidavam.

 • Looduslik alternatiiv, mis on keskkonnasõbralikum ja parem tervisele

 • Ei sisalda PFOAd, nii et CeramicaForte on looduslik ja orgaaniline. Panni tootmisprotsess on keskkonnasäästlikum tänu väiksemale CO2-heitele, et pakkuda sulle tervislikumat elustiili ja keskkonnasõbralikumat valikut.

 

Naudi tervislikumat eluviisi ja parimat maitset

 
Delimano kööginõudel, mis on müügilolevatest ühed uuenduslikuma küpsetuspinnaga tooted, on kividekooriga keraamiline kate, mis on hädavajalik igas moodsas köögis. Eeskujulik soojusjuhtivus tagab, et maitse ja toitained jäävad toidu sisse, et pakkuda sulle täiuslikult küpsenud toitu, mille optimaalset maitset võib kiitma jäädagi.
 
Looduslik alternatiiv PTFE-le, millel on turul saadaolevate pannide hulgas parimad omadused
 
Delimano CeramicaForte on PTFE/PFOA-vaba alternatiiv, mis on valmistatud keskkonnasäästlikumalt tänu väiksemale CO2-heitele. Teistest turul saadaolevatest nõudest paremate katsetulemustega Ceramica Forte kate on kuni 3 korda vähem nakkuv, kuni 50% kriimustuskindlam ja kuni 2 korda vastupidavam.

 

Valmisatud tippkvaliteediga materjalidest – vastupidav ja energiasäästlik
 
Põhi on valmistatud sepisalumiiniumist, väliskülg silikoonemailist ning siseküljel on keskkonnasõbralik, vastupidav Delimano CeramicaForte kate. Kiirelt kuumenev ja kuumust hoidev Delimano Ceramica Delicia vokkpann säästab energiat ja on väga vastupidav ning pikka aega kasutatav.

 

Siledat poorideta pinda on lihtne puhastada
 
Tänu siledale ja poorideta pinnale on Delimano Ceramica Delicia vokkpanni väga lihtne puhastada ja seda võib ka nõudepesumasinas pesta.

 

Tootel on 2-aastane garantii
 
Delimano CeramicaForte tooted muutuvad iseenesest su köögi alaliseks elemendiks, sest nende kate püsib aastaid täiesti muutumatuna. Delimano kollektsiooni esmaklassilist kvaliteeti kinnitab kaheaastane garantii.

 

 • kõigile, kes otsivad kvaliteetset klassikalise kujuga vokkpanni
 • neile, kellele meeldib valmistada kiireid stri fry'sid, milles on küllaga mahla, toitaineid ja maitset
 • inimestele, kes soovivad teha tervislikumaid ja keskkonnasõbralikumaid valikuid
 • kõigile, kes otsivad eeskujulikku, nakkumatu pinnaga kriimustuskindlat ja vastupidavat vokkpanni
 • neile, kes eelistavad väljapeetud, kuid stiilset ja elegantset Itaalia stiili
Väliskülje materjal: sepisalumiiniumist põhi, silikoonemailist kate
 
Sisekülje materjal: keskkonnasõbralik ja pikaealine, kividekooriga Delimano Ceramica Forte kate
 
 
Materjali omadused:
 
PTFE- ja PFOA-vaba
50% kriimustuskindlam kui teised müügil olevad katsetatud keraamilised katted
3 korda väiksema nakkuvusega kui teised müügil olevad katsetatud keraamilised katted
Hooldus: võib pesta nõudepesumasinas
 
kuumuskindel kuni 450°C-ni
 
Suurus: 20 cm
 
Eriomadused: ergonoomilise kujuga, hästi pihku sobivad sangad, milles on termoandur, mis muutub panni kuumenedes oranžiks.
 
Pane tähele, et antud kööginõud ei sobi kasutamiseks induktsioonseadmetel.
Lisainformatsioon
 • kodudesse ja inimestele, kes otsivad tippkvaliteediga peamiste keedu- ja küpsetusnõude komplekti
 • neile, kes eelistavad investeerida uuenduslikesse ja energiasäästlikesse köögilahendustesse
 • neile, keda huvitavad tervislikum elu ja vastutustundlikud valikud
 • kõigile, kes soovivad tervislikult toituda
 • kõigile, kes peavad oma rasvatarbimisel silma peal hoidma
 • kaootilise päevakavaga hõivatud inimestele, kes ei soovi kulutada liialt aega tervisliku toidu valmistamisele

Keraamika küpsetab kiiremini, säästes aega ja raha

Keraamika on ideaalne kiireks ja tervislikuks toiduvalmistamiseks, sest see juhib hästi soojust ja kuumeneb kiiresti, muutes keetmise-küpsetamise väga tõhusaks, nii et säästad samal ajal väärtuslikku aega ja energiat.

Serveeri tervislikumaid toite, milles on rikkalikult maitset ja aroomi

CeramicaForte sisekülje kattel on eriline omadus: kui toiduaine asetatakse kuumale pinnale, selle pind lukustatakse tõhusalt, nii et toitained, mahlad, niiskus ja maitse jäävad toidu sisse. Panni määrimiseks vajad vaid tilgakest õli. Niisiis serveerid tervislikumaid toite, milles on rikkalikult maitset, kuid vähem kaloreid ja kolesterooli.

Parim praegu müügil olev keraamiline kate

Uus CeramicaForte kate ei kriimustu, ei kildu, ei eralda kübemeid. Plekkehülgav, vähem nakkuv, kriimustuskindlam ja vastupidavam kui teiste kaubamärkide tooted, nii et see uuenduslik alternatiiv esindab parimat keedunõude lahendust, mida turul praegu pakutakse.

Aitame sul paremaid valikuid teha

Lisaks on keraamiline kate looduslik ja orgaaniline ega sisalda PFOAd ning on valmistatud keskkonnasäästlikumas tootmisprotsessis, sest CO2-heide on väiksem. Niimoodi ei tee sa teenet mitte ainult oma tervisele, vaid teed ka vastutustundliku elustiili valiku.

Väga lihtne puhastada, pestav nõudepesumasinas

Keraamika on PTFE-vaba alternatiiv , mis põhineb liimivabal tehnoloogial (keraamiline kate pihustatakse peale ilma liimita), mis annab tulemuseks tiheda ja kompaktse kile, mis on alati sile ja poorideta. See tähendab, et toit ei hakka panni külge ja puhastamine on lihtne ning hõlbus.

Tippkvaliteediga materjalid ja parimad tööomadused

Delimano Ceramica Delicia komplekti kõik potid ja pannid on valmistatud tippkvaliteediga materjalidest: põhi on valmistatud sepisalumiiniumist, väliskülg silikoonemailist ning siseküljel on keskkonnasõbralik, vastupidav Delimano CeramicaForte kividekooriga kate.

Nõudel on 2-aastane garantii

Delimano CeramicaForte tooted muutuvad iseenesest su köögi alaliseks elemendiks, sest nende kate püsib aastaid täiesti muutumatuna. Delimano kollektsiooni esmaklassilist kvaliteeti kinnitab kaheaastane garantii.

Tehnilised täpsustused
Interior material CeramicaForte
Kaal 4.3 kg
Kuumakindlus 450°C
Kuumuseandur Jah
Laiendatud garantii 2 aastat
Mõõdud eri suurused
Pestav nõudepesumasinas Jah
Pliidi tüüp elektriline, gaasiline, keraamiline
Põhimaterjal alumiinium

Kirjuta kommentaar 1 Ese(t)

5

1 Hinnang(ud)

1 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

 
1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Kommenteeritud Peeter Lauri

04.11.2016

Head Pannid
Head pannid küll aga minu valik algab 20cm

1 Ese(t)