Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Munakeetja Utile

Hetkel otsas
Photo
Video

Unusta liiga kõvaks või katki keenud munad, vee, elektri ja ka aja raiskamine! Keeda kuni seitse ideaalselt valmis muna, valmista omlette, munaputru või isegi köögivilju või riisi Utile munaküpsetiga Egg Master Pro. Naudi muretut toiduvalmistamist – Utile Egg Master Pro lülitub automaatselt välja, kui toit on valmis!

Munakeetja Utile
29,99 €
Saabub 1 kuu jooksul, broneerimiseks helista: 6 511 081
 • Kiirvaade
 • Detailid
Kiirvaade

Unusta liiga kõvaks või katki keenud munad, vee, elektri ja ka aja raiskamine! Keeda kuni seitse ideaalselt valmis muna, valmista omlette, munaputru või isegi köögivilju või riisi Utile munaküpsetiga Egg Master Pro. Naudi muretut toiduvalmistamist – Utile Egg Master Pro lülitub automaatselt välja, kui toit on valmis!

Vaata lähemalt
Detailid
Tasuta

Lae alla retseptiraamat "5 kiiret ja lihtsat salatit munaga"

Salatiretseptid on alati nii ahvatlevad, et lausa kutsuvad neid valmistama. Tulemuseks saad alati maitsva vahepala, eelroa või suurepärase lisandi.


Täiuslikud munad ja palju muud

See on parim lause, mis iseloomustab seda praktilist abivahendit, Delimano munaküpsetit Utile Egg Master PRO. Põhimõtteliselt on see väike auruti, millel on lisatarvikud, mis võimaldavad lihtsasti ja korralikult kõikmõeldavaid munaroogi valmistada. ja mitte ainult mune – proovi selles valmistada ka köögivilju, riisi ja muid teravilju!

Kiirel hommikusel ajal lihtne kasutada

Pead vaid otsustama, mida söögiks valmistada, seejärel lisa koostisosad ja vesi ning lülita seade sisse. Kui toit valmis, lülitub Delimano Utile Egg Master Pro automaatselt välja ja sul on ideaalselt küpsenud hommikusöök ja kena stressivaba hommik. Tänu kuivaks keemise vastase kaitse mehhanismile täpne puhas, lihtne ja turvaline!

Söö tervislikke ja rasvata mune 

Nutikas Utile Egg Master võimaldab sul nautida tervislikke, rasvata mune igal moel, nagu sulle kõige paremini maitseb: see valmistab kõvaks keedetud munepehmeid muneuputatud mune ja aurutatud mune, ilma üle- või alaküpsetamiseta. Kui munad küpsed, on need väikses tassis või munapeekris serveerimiseks valmis.

 • 1. Aurutatud munad
 • 2. Munapuder
 • 3. Omlett
 • 4. Kõvaks keedetud munad
 • 5. Aurutatud köögiviljad
 • 6. Aurutatud riis

Lollikindel süsteem ei vaja muud kui natuke vett

Täiesti lollikindel Delimano Utile Egg Master ei vaja muud, kui et täidad selle aluse keedetavate munade arvule sobiva koguse veega. Komplekti kuulub isegi mõõtetops õigete koguste lihtsaks mõõtmiseks.

Eemaldatav rest mahutab kuni seitse muna, mille võib keeta kõvaks või pehmeks

Delimano Utile Egg Masteril on eemaldatav rest, millele mahub kuni 7 muna, mille võib keeta kõvaks või pehmeks. Tänu eraldi uputamisalusele on lihtne teha korraga isegi kaks uputatud muna.

Üllata külalisi ideaalselt keedetud munadega

Delimano Utile Egg Masteriga ei ole võimalik eksida, kui valmistad külalistele ja perele hommikusöögiks tervislikku munarooga – kõik saavad süüa muna just niimoodi, nagu neile meeldib. Delimano Utile Egg Master Proga pole vaja muud teha kui valida soovitud funktsioon – kas pehme, keskmine või kõvaks keedetud. Lihtsalt aseta muna eemaldatavale restile ja lisa kaasas oleva mõõtetopsiga vajalik kogus vett. Mõõtetopsil on põhjas teravik munakoore augustamiseks pehmeks keetmise korral. Munad keedetakse auruga ja need on iga kord ideaalselt keenud.

Suurepärased lisaomadused: ohutu toiduvalmistamine ilma põletusohu või muude muredeta

Delimano Utile Egg Master Prol on ka kuivakskeemise vastane kaitse. Kui munad (köögiviljad või teravili) on valmis, lülitub seade automaatselt välja.

 • üksi elavatele inimestele ja peredele, kellele meeldib süüa kõvaks keedetud, pehmeid või uputatud mune
 • neile, kellel ei kuku täpselt õige kõvaduse või pehmusega muna keetmine tavalisel pliidil kunagi hästi välja
 • kõigile, kes otsivad praktilist ja tõhusat munakeetjat
 • neile, kelle elutempo on väga kiire ja kes eelistavad praktilisi köögiseadmeid
 • neile, kes tahavad teha tervislikke elustiilivalikuid

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star