Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Toitumine

1-10 of 44

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Facebooki auhinnamängu võitja

  Facebooki auhinnamängu võitja

  Delimano Facebooki lehel toimunud auhinnaloos on selleks korraks lõppenud! Osalejaid oli üle ootuste palju, kuid võita sai ainult üks. Auhinnaloosi võitja valiti välja https://commentpicker.com/ lehel, mille tunnistajaks oli kolm silmapaari, kelle hulgas Delimano tootejuht, interneti osakonna juht ja sotsiaalmeedia spetsialist.

  Auhinnamäng toimus vahemikus 15.12-29.12.2017. Õnnelik võitja saab endale punase Nutribulleti.

 • Lisa suvistele roogadele maitset

  Lisa suvistele roogadele maitset

  Suvi on käes ning seepärast eelistad ilmselt kergemat ja lahjemat toitu. Sellega on aga see probleem, et sageli puudub lahjal toidul see õige ja mõnus maitse. Kui tahad muuta toidu maitsvamaks, muutmata seda samal ajal liiga rammusaks, on meil mitu head mõtet, kuidas see soov teoks teha!

 • Ideaalne puuvili igaks suvepäevaks

  Ideaalne puuvili igaks suvepäevaks

  Palju on räägitud, et puuviljad on tervisele kasulikud. Puuviljad sisaldavad palju toitaineid, mis tähendab, et iga söödud kalor leiab kehas kasutust. Puuviljarikkal dieedil on ka palju otseseid kasulikke mõjusid tervisele – väheneb südamehaiguste, rasvumise, diabeedi ja mõnede vähkhaiguste risk, immuunsüsteem tugevneb, ainevahetus kiireneb ning saame juurde energiat, mis võimaldab meil aktiivsed olla. Meil on soovitus: söö suvel igal nädalapäeval ära vähemalt üks tervislik puuvili.

 • Blenderi vaenlased-8 toitu, mida ei tasu blenderis purustada.

  Blenderi vaenlased-8 toitu, mida ei tasu blenderis purustada.

  Hea blender on tõepoolest tänuväärne tööriist ja köögiabiline. Tänu võimalusele toite püreerida säästame tohutult aega peenema hakkimistöö arvelt. Mõnusad püreesupid, smuutid, kreemid, määrded ja vahustatud aquafaba on imelihtsad valmistada tänu blenderi olemasolule. Piiranguks ongi vaid ettekujutlusvõime ja need 8 toitu, mida ei soovitata blenderisse panna.
 • Miks juua hommikuti sooja vett sidruniga

  Miks juua hommikuti sooja vett sidruniga

  See, kuidas me alustame oma hommikut, on äärmiselt tähtis. Olete siis ema, treener, kirjanik, ettevõtte omanik või joogatreener, oluline on see, mida teete hommikul esimese asjana
 • Gerlini lugu

  Gerlini lugu

  Olen Nutribulleti toitumiskava jälginud 2 nädalat ja võin julgelt öelda, et enesetunne on tunduvalt parem. Alguses kui ma retsepte uurisin siis ehmusin korra, et nii palju komponente aga kui ma juba tegema hakkasin siis ei olnud nendes midagi keerulist. Minu suureks rõõmuks ja kõikidele julgustuseks on kõik toidud toitumiskavas väga maitsvad.

 • Natalja lugu

  Natalja lugu

  Olen nüüdseks Nutribulleti toitumiskava jälginud kaks nädalat ja see on möödunud märkamatult. Esimene päev jälgisin hoolikalt koostatud menüüd ning  arvestasin kõikide vajalike vahepaladega. Päeva jooksul sõin 5 korda ja loobusin täielikult hommikukohvist. Järgmistel päevadel üllatas mind aga kerge  peapööritus, arvasin, et see võibki tulla kohvi mitte joomisest, kui ma muidu olen harjunud alustama oma hommikut just tassi kohviga. Lisasin tagasi menüüsse suhkruvaba musta kohvi ja enesetunne kohe paranes.  Mul kulus päris mitu päeva, et välja arvestada täpsed portsionid ja sobivad konsistensid.

 • Kady lugu

  Kady lugu

  Liitusin Nutribulleti toitumiskava programmiga, et peletada väsimust, stressi ning tugevdada tervist. Toitumiskavaga harjumine läks sujuvalt, sest söögid saab ette valmis teha ning retsepte on võimalik kohandada vastavalt sellele, mis sulle maitseb. Hommikusöök on tänu smuutile alati söödud ning täisväärtuslik, lisaks ei tunne ma üldse vajadust hommikuti kodus kohvi juua.

 • Elavda oma menüüd sidrunite ja laimidega

  Elavda oma menüüd sidrunite ja laimidega

  Lisa julget sidrunit kõikidesse oma roogadesse! Sortsuke värsket sidruni- või laimimahla elavdab igat toitu ja lisab maitset veele või teele. Need kaks tsitrusvilja muudavad su lemmikretseptid veelgi särtsakamaks ja lisaks on nad ka tervisele uskumatult kasulikud.

 • Kuus põhjust miks ei pea muretsema oma kofeiinivajaduste pärast

  Kuus põhjust miks ei pea muretsema oma kofeiinivajaduste pärast

  Kohv on üks maailmas enim joodud jookidest. Osad inimesed naudivad seda imelist jooki, kuid on palju ka neid, kes suhtuvad kohvi joomisse, kui tarbetusse luksusse või harjumusse, millest oleks vaja vabaneda. Millest tuleb selline halb maine?

1-10 of 44

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5