Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Gerlini lugu

Olen Nutribulleti toitumiskava jälginud 2 nädalat ja võin julgelt öelda, et enesetunne on tunduvalt parem. Alguses kui ma retsepte uurisin siis ehmusin korra, et nii palju komponente aga kui ma juba tegema hakkasin siis ei olnud nendes midagi keerulist. Minu suureks rõõmuks ja kõikidele julgustuseks on kõik toidud toitumiskavas väga maitsvad.

Minu isiklikuks lemmikuks on saanud tomatisupp - lihtsalt super püreesupp! Vaieldamatud lemmikud, kuue nädalase toitumiskava juures on kindlasti smuutid. Kui saaksin, siis jooksin neid igaks toidukorraks. Olen kahe rõõmsa poisi ema – ühele ei sobi söögiks midagi ja teine seevastu sööb kõike. Avastasin nipi, et teen neile smuuti pulgajäätiseid, milline laps ütleks jäätisest ära. Nii, et neid söövad mõlemad kahe suupoolega ning minu rõõmuks on isetehtud jäätised ka tervislikud.

Smuutitamise juures mulle meeldib see, et võin sinna sisse panna kõike, mis mulle maitseb. Esialgu olin veega tehtud smuuti suhtes natuke skeptiline ja arvasin, et need ei maitse mulle, kuid tänaseks ma ainult vett kasutangi ja smuutid on väga maitsvad. Olen märganud, et mu näonahk on paremaks läinud, energiat on palju rohkem ja halva tuju päev oli viimati enne toitumiskava alustamist.