Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Kookosvesi

Tuntud kui looduse enda spordijook, sest teadaolevalt hüdreerivad kookosvees leiduvad elektrolüüdid paremini ja kiiremini kui tavaline vesi. 

Kasu tervisele

  • Toetab elektrolüütide tasakaalu
  • Varustab organismi vedelikuga
  • Aitab leevendada lihaskrampe

Tuntud kui looduse enda spordijook, sest teadaolevalt hüdreerivad kookosvees leiduvad elektrolüüdid paremini ja kiiremini kui tavaline vesi. Peamine kookosvees leiduv elektrolüüt on kaalium. Spordijookidega võrreldes on selles vähem naatriumit, kuid see-eest ei sisalda kookosvesi lisasuhkrut ega kunstlikke värvi- ja maitseaineid! Kookosvesi on suurepärane vahend vananemise ja vähi vastu, samuti liigsest higistamisest ja kõhulahtisusest tingitud vedelikavaeguse vastu. Selles on rohkelt ensüüme, mis aitavad kaasa ka seedimisele. Lisa värsket kookosvett maitse parandamiseks oma trennijärgsele NutriBlastile või joo seda alati, kui vajad elektrolüütide ja toitainelaengut.

Valimine

Otsi värsket kookosvett, mida müüakse ilma lisatud suhkru või muude koostisosadeta. Tavaliselt müüakse kookosvett kanistrites, kuid ka pudelis ja plekkpurgis või hoopis kookospähkli kujul! Maitse võib varieeruda sõltuvalt kaubamärgist ja kasutatud kookospähklist, nii et leia selline, mis sinu maitsega kõige paremini sobib. Säilita kookosvett külmikus, et lisada jahe värskendav sortsuke oma smuutile.