Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Kuidas valmistada Nutribulletis jäätist

Kas sulle meeldib väga jäätis, kuid kogu see suhkur... tundub lihtsalt hirmus? Tegelikult on aga nii, et võid väga hästi ka ise oma Nutribulletis jäätist valmistada, kasutades tervislikumaid koostisosi! See on tõesti päris lihtne. Allpool leiad õpetuse, kuidas valmistada ise Nutribulletis jäätist.

Nutribulletis jäätise valmistamiseks võta omal valikul külmutatud puuvilju, täida tops nendega peaaegu ääreni, lisa tihke konsistentsiga piimatoodet, näiteks kookos- või mandlipiima kuni poole topsini ja puista sisse teelusikatäis steeviat (looduslik magusaine – jäta see välja, kui tahad vähem magusat jäätist).   Kontrolli, kas terad on kõvasti kinni, siis lase Nutribulletil umbes 3 sekundit töötada, eemalda tops, raputa seda või löö kergelt vastu lauda, seejärel korda kogu lugu 2–3 korda. Idee on selles, et koostisaineid tuleb segada ainult nii palju, et need piisavalt segunenud oleks, neid vedelikuks mikserdamata. Kui tahad saada tulemuseks midagi piimakokteili sarnast, sega koostisaineid kauem.

Jäätist saab teha ka ühestainsast koostisosast – külmutatud banaanidest! Külmutatud banaanid segunevad kenasti jäätisesarnaseks massiks. Mina eelistan lisada kookos- või mandlipiima, et koostisosad kergemini seguneks, eriti Nutribulletit kasutades, kui aga kasutad ainult banaane, võib lisada vähem piima. Samuti on banaanid nii magusad, et steeviat pole võib-olla vajagi.

Lõppude lõpuks võid vedelikuna kasutada ka tavalist piima, kuid mulle meeldivad muud sorti piimatooted, sest need teevad tulemuse veidi kreemjamaks ja lisavad omakorda lisatoitaineid.

Alljärgnevalt mõned soovitused Nutribulleti jäätisesegude tegemiseks:

Maasikajäätis: külmutatud maasikad, vanilli-kookos- või sojapiim, steevia.

Šokolaadi-banaani jäätis: külmutatud banaanid, kakaopulber, šokolaadi-mandlipiim, steevia (soovi korral).

Mango ja virsik: külmutatud mango, külmutatud virsikud, kookospiim, steevia.

Šokolaadi-vaarika jäätis: külmutatud vaarikad, kakaopulber, kookospiim, steevia.

Šokolaadi-maapähklivõi jäätis: külmutatud banaanid, maapähklivõi, šokolaadi-mandlipiim, steevia (soovi korral).

Vanilli-banaani: külmutatud banaan, vanilli-mandlipiim, paar tilka vanilliekstrakti, steevia (soovi korral).

Mustikaunistus: külmutatud virsikud, külmutatud mustikad, kookospiim, steevia.