Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Miks Sul on vaja acai marju

Acai mari on väike ümmargune mustjaslilla luuvili, mis meenutab väikest viinamarja, mida korjatakse jätkusuutlikul viisil Kesk- ja Lõuna-Ameerika Amazonase vihmametsadest. Oma kodupoest sa acai marju ei leia, sest väljaspool vihmametsa ümbritsevat ala müüakse neid kas külmutatud viljaliha, mahla või erinevate toodete koostisosana, alates jookidest, smuutidest ja toiduainetest, lõpetades kosmeetikatoodete ja toidulisanditega.

Acai muutus 2000. aastatel üleöö sensatsiooniliseks supertoiduks ja seda kiideti kui looduse imemarja, mis ravib kindlasti mis tahes häda. Praeguseks ajaks ei ole uuringud neid tarmukaid väiteid kinnitanud, kuigi on teateid veresuhkru paremast kontrolli all hoidmisest, teatud ainevahetushaiguste markerite taseme vähenemisest ülekaalulistel täiskasvanutel, põletikuvastasest mõjust ja proliferatsioonivastasest toimest teatud vähirakkudele. Acai sisaldab antotsüaniine, rühma polüfenoole, mis annavad marjale selle tumelilla värvi ja suurendavad selle oksüdatsioonivastast toimet, mis on sarnane mustade kirsside ja jõhvikate toimega.

Võib-olla oled mõelnud teha tutvust mõne acai-kohvikuga, mida on tekkinud viimasel ajal paljudes linnades nagu seeni pärast vihma, kuid  sul ei olnud aimugi, mille peale välja lähed. Soovitame soojalt järele proovida; acai-kohvikud ja -letid hakkavad peagi külmutatud jogurti müüjatele kandadele astuma ja täiesti põhjendatult!

Me ei suuda tõestada acai kohta käivaid tervisealaseid väiteid, kuid soovitame kindlasti neid marju proovida. Tegemist on huvitava koostisosaga, mis annab su vanale Blasti-rutiinile uut ja värsket hoogu ja võib anda isegi inspiratsiooni tõeliselt meisterliku hommikusöögi valmistamiseks