Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Toorkakao nibsid

See maiade supertoit on šokolaad kõige ehedamal kujul. Toorkakao toetab südame tööd ja sisaldab rohkem antioksüdante kui mis tahes teine toiduaine!

See maiade supertoit on šokolaad kõige ehedamal kujul. Kakao on parim looduslik kaalulangetamise vahend ja energiaallikas. Toorkakao toetab südame tööd ja sisaldab rohkem antioksüdante kui mis tahes teine toiduaine! Kakao aitab tasakaalustada vere suhkrusisaldust ja rikastada verd hapnikuga. Kakaos on erakordselt palju magneesiumit, kroomi, rauda, mangaani, fosforit, tsinki ja vaske. Kakao sisaldab neid elemente nii palju, et seda võiks pidada ka lausa mineraalseks toidulisandiks.

On tõestatud, et kakao parandab meeleolu, muudab luud tugevamaks ning pakub ka vähivastast ja immuunsüsteemi kaitset. Uuringud on näidanud, et kakao muudab trüptofaani organismile kättesaadavamaks. Tegemist on ainega, mis aitab ajul toota serotoniini, mis omakorda leevendab ajus stressi, ärevust ja erutust. Kakao reguleerib ka tuju, normaliseerib isu ja seedimist, parandab und ja leevendab valu.

Iidsetes kultuurides suure au sees olnud kakaod kasutati omal ajal isegi rahana. Nüüd me siis teame, miks! Need väikesed helbed annavad imelise šokolaadimaitse ilma lisasuhkru ja rasvata. Purustatud kakao-ube on ainult veidi röstitud, et säilitada nendes looduslik polüfenool. Eruta oma maitsepungi ja lisa oma igapäevastele NutriBlastsidele tervislik šokolaadilaeng!