Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Loome

armastatud kaubamärke

Meie lugu

See kõik algas 1992. aastal Sloveenias. Siis olime Sloveenias tegutsev otseturundusettevõte, mis müüs ühtainsat kaubamärki – Kosmodiski, mis pakkus tõhusaid lahendusi seljavalu leevendamiseks. Meie kollektiiv oli väike, kuid täis indu head teha.

Sellest esimeste toodete müügist lihtsate otsevastamise reklaamide kaudu ligi kolm aastakümmet tagasi on Studio Moderna kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks ja juhtivaks mitme müügikanaliga jaemüüjaks Kesk- ja Ida-Euroopas, mis tegutseb 19 riigis ja jõuab kokku 160 miljoni potentsiaalse kliendini.

Praegu on meil üle 5.000 töötaja. Meie missioon ei ole algusaegadega võrreldes muutunud – tahame aidata oma klientidel nende elu paremaks muuta.

Studio Moderna on 30 aastat muutnud mõtteid uuenduslikeks toodeteks, et elada õnnelikumalt, puhtamalt, aktiivsemalt ja tervislikumalt. Meie ettevõttele kuuluvate kaubamärkide kogu eesmärk on muuta kodu meie klientide pelgupaigaks ja hoolitseda koduse elu kõigi külgede eest alates toidu valmistamisest, magamisest ja puhastamisest kuni treenimise, ilu, heaolu ja palju muuni.

Me pakume oma tooteid veebis, oma jaemüügi kauplustes, DRTV, teleturunduse, kataloogide ja meie jaemüügi partnerite kaudu. Meie eesmärk on muuta ostlemine oma klientide jaoks võimalikult mugavaks.

Me tegutseme

Kesk- ja Ida-Euroopa 19 riigis.

Meie kaubamärgid on suunatud

160 miljonile potentsiaalsele kliendile.

Me haldame

üle 180 veebipoe, üle 500 avalehe

ja oleme aktiivselt esindatud

üle 100 FB lehel ja IG profiilis.

Üle 350 000 inimese külastab iga päev meie veebisaite.

Me esitame

iga päev üle 70 tunni DRTV-reklaame enam kui 130 telekanalis.

Meil on

37 kohalikku kontaktihalduskeskust 3000 hästi koolitatud telefonimüüjaga.

Meie tooteid müüakse

üle 330 meie kaubamärgi jaekaupluses ja üle 350 jaemüügi partneri kaupluses.

Me jagame

igal aastal laiale üle 8 miljoni kataloogi ja saadame üle 90 miljoni tekstisõnumi.

Meie kaubamärgid

Meie usaldusväärsed kaubamärgid jõuavad miljonite inimesteni nende kodudes, muutes igapäevase elu lihtsamaks ja paremaks.

Need kõik hoolitsevad erinevate valdkondade eest alates magamisest, toidu valmistamisest ja puhastamisest kuni treenimise, ilu, heaolu ja palju muuni. Ühtekokku aitavad need muuta perede ja üksikisikute kodust elu.

Hea öine uni

DORMEO – aastast 2002

DORMEO® on kodu- ja magamislahenduste terviklik ekspertkaubamärk, mis pakub harmoonilist und iga meie tootega. Meie lugu algas juba aastal 2002 ühestainsast vahtmadratsist.

Praegu pakub DORMEO® kaubamärk laia valikut kvaliteetseid magamise ja igapäevase elu jaoks vajalikke tooteid, nagu madratseid, kattemadratseid, patju, tekke, voodipesu, elutoa esemeid ja vannitoa tarvikuid. Selle magamislahenduste eksperdi portfellis on üle 300 toote. DORMEO® kaubamärk pakub head und enam kui 12 miljonile inimesele Euroopas ja on esindatud 40 riigis kogu maailmas.

Me hoolitseme selle eest, et pakuksime parimat kvaliteeti, ja seepärast katsetame oma tooteid sõltumatutes instituutides ja laborites, mis on omal alal juhtivad kogu maailmas. DORMEO® toodetes kasutatud uuenduslikud tehnoloogiad ja kvaliteetsed materjalid pakuvad optimaalset mugavust ja tagavad tervisliku une.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU DORMEO MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Küpseta. Tunne rõõmu. Iga päev!

DELIMANO – aastast 2010

DELIMANO® on üks tuntumaid köögitarvete kaubamärke 21 riigi turgudel ja Studio Moderna üks kõige kiiremini kasvavaid kaubamärke, mida tõestab selle üle 7,3 miljoni rahuloleva kliendi. Me teeme kõvasti tööd, et pakkuda klientidele parimaid materjale, uuenduslikke lahendusi, eeskujulikku toimimist ja tänapäevast kujundust.

DELIMANO® kaubamärk pakub uuenduslikku valikut suurepärase kvaliteediga köögitarbeid, mis on loodud tervisliku, maitsva ja nauditava toiduvalmistamiskogemuse pakkumiseks. See edendab kirge toiduvalmistamise vastu ja köögis mõnuga tegutsemist. DELIMANO® kaubamärk innustab ja julgustab teie loovust, et iga köögis veedetud hetk pakuks rõõmu. DELIMANO® kaubamärk hõlmab väikseid köögiseadmeid, keedunõusid, lauanõusid, tarvikuid ja aksessuaare.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU DELIMANO MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Elu on lihtne

ROVUS – aastast 2005

ROVUS®-e kaubamärk pakub uuenduslikke, tõhusaid ja lihtsalt kasutatavaid kodu hooldamise ja korrastamise lahendusi, et hoida kodu puhas ja korras. ROVUS® täiustab teie elukvaliteeti, muutes kodu meeldivaks, esteetiliseks, rahulikuks ja tervislikumaks – täiuslikuks nagu ilupildil.

ROVUS®-e tooteportfellis on kodu puhastamise ja hooldamise, parandamise ja rõivahoolduse tooteid, milles on ühendatud toimivus, kasutajasõbralikkus ja parim hind ning kvaliteetsed tulemused.

ROVUS®-e tooted puhastavad vaid puhta vee, auru või looduslike, aga tulemuslike, puhastustoodete väega, pakkudes seega keskonnahoidlikke puhastuslahendusi. Meie uuenduslik sari ROVUS® Nano on puhastamise maailma arengu järgmine samm, tagades sügavalt ja tõhusalt puhastamise ja kaitstes samal ajal meie planeeti.

Enne klientidele pakkumist katsetatakse ROVUS®-e tooteid sõltumatutes kvaliteedikontrolli ettevõtetes (nt SGS ja SIQI) ning alati kontrollitakse nende vastavust ülemaailmsetele õigusaktides sätestatud normidele.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU ROVUS MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

 

WALKMAXX – aastast 2010

Mugavus igal sammul ja terve teekonna jooksul. WALKMAXX®-i kaubamärk pakub uuenduslikke ja mugavaid, kuid taskukohaseid jalatseid ja üleriiete lahendusi. Meie missioon on pakkuda klientidele WALKMAXX®-i jalatsite iga paariga toimivust, suuremat mugavust ja stiilset kujundust. WALKMAXX®-i kaubamärk muudab inimeste igapäevase elu energilisemaks ja innustab liikuma.

Sõltumata aastaajast on WALKMAXX®-i kaubamärk hoolitsenud kõige eest alates talvesaabastest kuni plätudeni, mis on kujundatud väga hoolsalt, et õrnalt toetada teie jalgu liikumise ajal. Jalatseid valmistades valib WALKMAXX®-i kaubamärk parimad materjalid ja uusimad tehnoloogiad, et tagada meie klientide jalgadele vaid parimat.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU WALKMAXX MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Lihtsalt elujõud

WELLNEO – aastast 2010

WELLNEO® kaubamärk püüab pakkuda ja toetada tervist ja heaolu igas vanuses ja elustiiliga inimestele. See pakub taskukohaseid, mugavaid ja usaldusväärseid tooteid, milles rakendatakse tänapäeva tehnoloogiaid heaolu, ilu ja tervise valdkonnas.

Iga meie toode käsitleb ja aitab lahendada konkreetset probleemi – leevendada valu, vähendada kehakaalu, vormida kehakuju, pakkuda lõdvestustunnet, kosmeetilisi ja nahahoolduslahendusi ning andes alati soovitud tulemusi. WELLNEO® kaubamärgiga võtate oma heaolu iseenda kontrolli alla.

WELLNEO® tooteid arendavad tippeksperdid ja teadlased ning neid katsetatakse ja kontrollitakse teadusinstituutides ja laborites. Iga väide on teaduslikult tõestatud ning selle kohta on sertifitseeritud organisatsioonid ja ametiasutused väljastanud tunnistused. WELLNEO® kaubamärki valides saate tõestatud tulemuslikkuse.

WELLNEO® tooted on kättesaadavad ja mugavalt teie enda kodus lihtsalt kasutatavad.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU WELLNEO MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Teleturg

TOP SHOP – aastast 1996

TOP SHOP®-i kaubamärk pakub uuenduslikke tooteid erinevatest kategooriatest. Selle eesmärk on muuta igapäevased rutiinsed tööd lihtsamaks, pakkudes loomingulisi, kuid samal ajal lihtsaid tooteid ja lahendusi.

KÜLASTA OMA KOHALIKKU TOPSHOP MÜÜGIKOHTA, KLÕPSATES SIIN

Sinu selg on sulle tänulik!

KOSMODISK – aastast 1992

KOSMODISK® on ohutute, tulemuslike ja lihtsate lahenduste kaubamärk seljavalu all kannatavatele inimestele. Kaubamärk on turul olnud üle 25 aasta ja sellel on üle kolme miljoni rahuloleva kasutaja. KOSMODISK® oli meie esimene kaubamärk, millega algas meie lugu ja missioon aidata klientidel oma elu paremaks muuta.

Me usume...

... et iga inimene väärib head elu. Usume, et iga laps peaks käima puhkusel ja sööma iga päev korralikku toitu.

Usume, et loodus on meie parim sõber ja meie suurim vara. Usume, et inimesed on head …

Ja seepärast me pühendamegi nii palju tööd ja pingutusi parema maailma kujundamisele.

Sotsiaalne vastutus

Studio Modernas me mõistame, et me oleme ka ühiskonna osa. Seepärast oleme võtnud endale kohustuseks ulatada abikäsi nälgivatele lastele, üksikutele vanuritele, hädas olevatele peredele, loodusõnnetuste ohvriteleOsaleme erinevatel humanitaarabi üritustel, et aidata kõige haavatavamaid ja tõrjutumaid sotsiaalseid rühmi.

Ka tööandjana usume me kindlatesse väärtustesse, tervislikku töökeskkonda ja juhtimisse, mis edendab igaühe potentsiaali, võimeid ja tahet.

Keskkonnateadlikkus ja vastutus – vähendame oma mõju keskkonnale

Maa rikkused ei ole ammendamatud. Kõik peaksid seda teadma ja meie Studio Modernas pöörame sellele igas oma töö aspektis erilist tähelepanu. Me teame, et meie mõju on väike, kuid samas me usume, et iga samm ja tegu loevad.

Töötame kõvasti, et töötada välja paremaid, kestlikumaid materjale Dormeo ja Delimano toodete valmistamiseks, oleme investeerinud loodussõbralikku transpordiseadmesse Bigfishi kokkukäiva jalgratta näol ja me oleme alati valmis aitama, kui ühiskond vajab meie panust. Viimane, kuid sugugi mitte tähtsusetu on ka see, et ka meie kontorites soovitatakse ja soositakse ökoloogilist eluviisi.

Meie toodete keskkonnasäästvus

 • Keskkonnasõbralikud, ringlussevõetavad materjalid

  Iga Dormeo toode on valmistatud täies mahus ringlussevõetavatest materjalidest.

 • Ceramica® loodussõbralik materjal sinu pliidil

  Delimano keraamilised keedu- ja küpsetusnõud on valmistatud savist – looduslikust materjalist, mis on hea nii sulle kui ka planeedile.

Keskkonnateadlikkus ja vastutustunne meie kontorites

 • Prügi sortimine

  Jäätmekäitlus on väga tähtis osa meie igapäevasest tööst. Peaaegu kõik kontoris tekkivad jäätmed võetakse ringlusse. Samuti loobusime ühekordselt kasutatavate kohvitopside kasutamisest.

 • Filtreeritud kraanivesi

  Julgustame oma töötajaid jooma kraanivett ja seepärast oleme paigaldanud kraanidele filtrid, et tagada tervislikum ja parema maitsega vesi. Me ei kiida heaks pudelivee dosaatorite kasutamist.

 • Energiasäästlikkus

  Meie kontorites on igal laual energiasäästlikud valgustid, mille andurid kohandavad päeva jooksul valguse hulka.

 • Keskkonnasõbralikud kingitused

  Oleme väga huvitatud oma keskkonnateadlikkuse jagamisest, eriti lapsi arvestades. Meie jõulukingitused on alati ringlussevõetavad ja valmistatud looduslikest materjalidest.

Need me siis olemegi.

Hea klient,
see oli meie lugu. Lugu sellest, mida me teeme, mis meid edasi viib ja kuidas me panustame ja mida ühiskonnale tagasi anname. Miski sellest ei juhtuks ega toimiks, kui ei oleks sind. Sina oled põhjus, mis meid hommikul voodist välja ajab, ja me täname sind selle eest.

Täname, et oled osa meie loost. Me loodame siiralt, et oleme saanud sulle kasulikud olla ja et toome edaspidi sinu ellu veelgi rohkem häid tooteid.

Sinu Studio Moderna meeskond