Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Tervislikumaks toiduvalmistamiseks ja õnnelikuma pere nimel

Tervislikumaks toiduvalmistamiseks ja õnnelikuma pere nimel

Kas teie pere tervis on ohus?!

2005. aastal keelustas USA Keskkonnakaitse Agentuur (EPA) pannide kasutamise, mis sisaldavad kõrbemiskindlat katet polütetrafluoretüleeni (PTFE – plastmass, millel on haruldased füüsikalised ja keemilised omadused ning mida kasutatakse laialdaselt tehnikas ja olmes), ainet mille peamiseks komponendiks on perfluoroktaanhape (PFOA). Laboratoorsete eksperimentide käigus saadud tulemused näitasid, et need ained soodustavad maksavähi teket, vastsündinute alakaalulisust, samuti kutsuvad esile probleeme edasise kasvu ja arengu protsessis.

Kuid tehnoloogia on pidevas arengus ning on ilmunud uus revolutsiooniline panniliik kompaniilt Delimano, mis võidab tormiliselt populaarsust kogu maailmas. Nende pannide innovaatiline Ceramica© lisakate on oma struktuurilt keraamiline pantser, mille valmistamisel kasutatakse nanotehnoloogiaid. Alumiiniumil tuginev keraamika ülitihe koostis kuumeneb ja jaotab soojust ühtlaselt tänu suurepärasele soojusjuhtivusele, muutes toiduvalmistamise protsessi kergeks ning road veelgi hõrgutavamaks.

Äärmiselt sile Ceramica© kate tagab Delimano pannide suurepärased kõrbemiskindlad omadused.

Raske on leida rooga, mida ei saaks nendel pannidel valmistada. Esmaklassiline keraamika, mida kasutatakse Delimano kööginõude valmistamisel on toodetud tuntud Saksa kompaniis WEILBURGER Coatingsmis, kes on spetsialiseerunud taoliste katete tootmisele. Nii kaasaaegne disainilahendus kui ka nõude valmistamine teostati Itaalias.

Kahtlemata sobib moodne hõbehalli värvi pann igasse kööki. Kuid antud kööginõude keraamilise katte kõige peamine eelis seisneb selles, et selle valmistamisel kasutatakse ainult looduslikke materjale ning see ei sisalda inimesele ega keskkonnale ohtlikku PFOA-d ja toksilist PTFE-d. Just seepärast ei kaota Delimano kööginõudes valmistatud toit oma maitseomadusi ning on väga tervislik.

Kuidas siis end hoida?

Üha rohkem USA ja Euroopa elanikke loobub PTFE-d ja PFOA-d sisaldavatest köögiriistadest. Õnnestunud valik keraamilise kattega köögiriistade kasuks leiab kinnitust positiivsete vastukajade ja koduperenaiste muljetega kogu maailmast. Statistika näitab, et enamus peresid, kes on kasvõi üks kord valmistanud keraamilisel kööginõul maitsva, ja mis kõige tähtsam, tervisliku söögi, ei suutnud enam teistele variantidele ümber häälestuda.

Sest keraamilise katte peamiseks komponendiks on savi, mida inimkond kasutab köögiriistade valmistamiseks juba aastasadu ning mis on looduslikku päritolu ning keskkonnale ohutu. Ostes keraamilise kattega panni, parandate te oma lähedastele valmistatava toidu kvaliteeti, see aga tähendab, et hoiate nende tervistErinevalt teistest köögianumatest, keraamiline kate CERAMICA® ei vaja toiduvalmistamiseks palju rasva. Selle sile pind hoiab ära toidu kleepumise nõu vastu, seega ei vaja Te palju õli.