Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Mõnedele meie toodetest saab soetada lisagarantiid.

Meilt ostetud toodetele on võimalik lisaks 2-aastasele pretensioonide esitamise ajale osta Lisagarantii 1/2/3/5 aastat, mis hakkab kehtima 2 aastat peale toote ostukuupäeva. Lisagarantii lõpeb 3/4/5/7 aastat ostudokumendil näidatud kuupäevast. Lisagarantii kehtib Eesti piires.

NB: kui toode vahetatakse välja enam kui 2 aasta jooksul peale ostu sooritamist, siis loetakse Lisagarantii kasutatuks ja uuele tootele kehtib tavapärane seadusest tulenev 2-aastane pretensiooni esitamise aeg. Kui toode vahetatakse välja 2 aasta joksul peale ostu sooritamist, jätkub järele jäänud garantii kehtivus ka uuele tootele.

Lisagarantii kehtivusaja jooksul parandab Studio Moderna toote garantiiga kaetud vead tasuta ja korvab töö/varuosade maksumuse kui viga ei ole tekkinud kasutaja süül. Kui toodet ei ole võimalik remontida, siis asendatakse see uue/samaväärse tootega. Kui garantiiperioodil kadus toode sortimendist, asendatakse sarnase tootega.

Lisagarantii kehtib eeldusel, et toodet on kasutatud üksnes selleks ettenähtud eesmärgil koduses majapidamises (mitte tööstuslikul otstarbel). Lisagarantii alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, reguleerimine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ega selliste vigade kõrvaldamine, mille on põhjustanud kasutamisjuhiste eiramine. Lisagarantii ei laiene kahjudele, mis on tekkinu transportimisel, toote vääral kasutamisel, instruktsioonide eiramisest, toote kehvast hooldamisest ja toote kasutamisest selleks mitte ettenähtud eesmärgil. Samuti ei kuulu garantii alla toote regulaarsest kasutamisest tulenev detailide normaalne kulumine ega toote sihtotstarbelise kasutamise seisukohast ebaolulised vead (kriimustused jms).

HOIDKE ALLES TŠEKK! Tšekk on Teie ostu tõendav dokument. Garantii kehtib ainult ostu tõendava dokumendi alusel.

Kui garantiiremondi käigus ilmneb, et riket ei põhjustanud tootja viga või on rikutud toote garantiitingimusi, peatatakse remontimine kuni kliendiga edasiste kokkulepete saavutamiseni.

Lisagarantii kasutamisel korvab Studio Moderna transpordi kulu juhul kui toode on tagastatud samal viisil kui see osteti (tingimusel, et toode ei olnud rikutul kliendi süül või ebaõige kasutamise tõttu). Kauplusest ostmisel tuleb toode tagastada samasse kauplusesse. Kui toode osteti telefoni /interneti teel, helistage meie klienditoe numbril 6580066 E-R 9:00-17:00. Kui klient tagastab toote tutvumisperioodi jooksul (14 päeva), siis tagastatakse talle ka lisagarantii summa.

Lisagarantiid saab osta ka asendustootele. Lisagarantiid saab tootele osta ainult toote tellimisel.

Kallis klient! Palume Teid kauba kättesaamisel kontrollida koheselt selle õigsust ja tellimusele vastavust.

Enne kauba kasutamist palume Teid tutvuda tähelepanelikult kasutusjuhendiga ning kasutada toodet vastavalt tootja soovitustele. Kindlasti hoidke alles ostukviitung, kõik pretentsioonid võetakse vastu ainult originaal ostu tõendava dokumendi esitamisel.

Meie poolt pakutud toodetega on võimalus tutvuda meie kauplustes, mis asuvad üle Eesti suuremates linnades.

Meie klienditoe telefoni nr on: 658 0066, e-post: klienditeenindus@studio-moderna.com