VAAKUMBLENDER JA
TOITAINETE KAITSJA

Proovige vaakumblenderdamist, et vältida oksüdeerumist ning tagada oma smuutide, jookide, suppide, kastmete ja paljude teiste toitude suurem toiteväärtus. Meie uus MultiFresh vaakumblender on uudne seade, mis kaitseb toitu mitu päeva!

Funktsioonid

 • KUUMUTAMINE JA BLENDERDAMINE
 • BLENDERDAMINE
 • VAAKUM
 • BLENDERDAMINE JA IMPULSS
 • VAAKUM JA BLENDERDAMINE

Soojendamine ja peenestamine

Valmistage maitsvaid ja tervislikke vitamiinirikkaid suppe umbes 20 minutiga. Küttekeha soojeneb kuni 70 °C-ni. See on ideaalne küpsetamistemperatuur, mis ei ole liiga kuum ja seepärast ei riku vitamiine ja toitaineid. * Sellest temperatuurist piisab kõigi köögiviljade küpsetamiseks, v.a kartulid.

Peenestamine

Peenestamisvõimalust saab kasutada segamiskannu ja keedukannuga. See purustab kõik koostisained kiirusel kuni 25 000 p/min.

Vaakum

Vaakumseadmes tekib surve -40 kPa. Sedasi saate säilitada toitu palju kauem kui tavalistes plastnõudes või -kottides. Pealegi jäävad alles kogu vedelik, mahlad ja maitsed.

Peenestamine ja impulss

Ideaalne viis jahvatamiseks, peenestamiseks ja jää purustamiseks – valmistage värskendavaid külmi jooke vaid mõne impulsinupu vajutusega.

Vaakum ja peenestamine

Seadme vaakumpump tekitab surve -40 kPa, eemaldades kogu õhu, et kahjulikuks oksüdeerumiseks ei oleks vähimatki võimalust. Seejärel peenestab võimas 800-vatine mootor kiirusel 25 000 p/min kõik koostisained täiesti ühtlaseks.

MILLISE SMUUTI VALIKSITE?

Delimano MultiFreshiga valmistatud smuuti sisaldab kuni 74% rohkem A-, C- ja E-vitamiini kui teistes blenderites valmistatud smuuti.

Õhtul MultiFresh vaakumblenderis valmistatud smuuti sisaldab rohkem A-vitamiini kui vaakumita blenderis hommikul värskelt valmistatud smuuti.

TAVALINE BLENDERDAMINE

VAAKUMBLENDERDAMINE

EI VAHUTA EI OKSÜDEERU EI ERALDU
 • 38% rohkem A-vitamiini *
 • 27% rohkem B-vitamiini *
 • 114% rohkem C-vitamiini *
*Võrreldes vaakumita blenderiga valmistatud smuutis.

MultiFresh komplektis on

 1. 800 W ja 25 000 p/min põhiseade
 2. 1200 ml keedukann
 3. Vaakumventiiliga 700 ml segamiskann
 4. Kuue teraga roostevabast terasest titaankattega lõikur
 5. 200 ml jahvatusnõu koos 2-teralise lõikuriga
 6. Vaakumseadis
 7. Vaakumtoru
1 2 3 4 5 6 7

Mis on MultiFresh vaakumblenderi eelised?

Allpool olevast tabelist saate ülevaate, millised on peamised erinevused MultiFresh 5in1 vaakumblenderi ja Nutribulleti vahel. Sel moel saate aru, miks me nimetame seda viis-ühes vaakumblenderiks, mitte tavaliseks blenderiks või ainult vaakumblenderiks.

 
Tootenimi
Kirjeldus
Võimsus
RPM (Pöörlemiskiirus)
Tera
Segamisnõu
Vaakumventiil
Kuumutusnõu
Sisseehitatud küttekeha
Jahvatusnõu ja tera
Vaakumtoru
Funktsioonid
Vaakumblenderdamine
Vaakum
Supi valmistamine
Jahvatamine
Impulssrežiim
E-retseptide raamat
Hind

ÕHK ON VAENLANE

Kui toit jätta lahtiselt õhu kätte, kaotab see oksüdeerumise tõttu värskust, vitamiine ja toiteväärtust. Uue Delimano MultiFresh seadme revolutsiooniline uuendus on just vaakumfunktsioon.

Pärast koostisainete nõusse panemist kinnitage see põhiseadmele, valige vaakumiga blenderdamine ja vajutage nuppu. MultiFresh eemaldab õhu enne blenderdamist ning seega ei ole oksüdeerumisel mingitki võimalust.

 • Ei oksüdeeru
 • Vitamiinid säilivad
 • Algne maitse
 • Oksüdeerumine
 • Vitamiinid kaovad
 • Maitse kaob

Toitainete kaitse vaakumiga

 • 1

  Vaakumtihendiga nõus säilib toit mitu päeva või isegi nädalat kauem kui plastnõudes või -kottides.

 • 2

  Vaakumtihendiga nõus on toidul parem maitse – vaakumtihend hoiab toidu vedelikke, mahlu ja maitset. Erinevust tunnete maitsest.

 • 3

  Vaakumtihendiga nõus toit säilib – vaakumtihend eemaldab toidust hapniku. Hallitus ja bakterid ei saa hapnikuta kasvada.

Teie ise uuena 21 päeva pärast

Tutvuge uute retseptidega, parandage tervist, vähendage kehakaalu ja alustage tervislikumat toitumist Multifreshi 21-päevase toitumiskavaga.

Lihtsad, maitsvad ja tervislikud ideed – neli erinevat toidukorda iga päev. Alustage oma köögis parimat seiklust, kui laadite kohe alla selle tasuta toitumiskava üle 80 retseptiga.

Laadi kohe alla

Täiendage oma MultiFresh seadet

Multifresh vaakumkonteinerid 3 tk

Osta

Multifresh vaakumkotid 30 tk

Osta

Multifresh vaakumkork

Osta

Multifresh lisatarvik-köögikombain

Osta

Köögitehnika – blenderid, mikserid, veekeetjad, kohvikeetjad, multikeetjad, Nutribullet, pannid, potid, küpsetamise tarvikud, söögiriistad ja söögivalmistamise tarvikud eriti heade hindadega.

Studio Moderna 2020