Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Multi-Kiirkeetja Redmond RMC-PM4506 RUS

Photo
Video

Selle mudeliga võite valmistada toitu aurutamise režiimis, keeta suppi, valmistada pilaffi või putru, hautada nagu klassikalises kiirkeetjas, aga soovi korral praadida, teha fooliumis vormiroogi või küpsetisi tavalise atmosfäärirõhu juures.Venekeelne menüü.

Multi-Kiirkeetja Redmond RMC-PM4506 RUS
149,99 €
129,99 € Club 5*
Tasuta tarne
Teie valik
Helista meile: 6 511 081
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Tehnilised täpsustused
 • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade

Selle mudeliga võite valmistada toitu aurutamise režiimis, keeta suppi, valmistada pilaffi või putru, hautada nagu klassikalises kiirkeetjas, aga soovi korral praadida, teha fooliumis vormiroogi või küpsetisi tavalise atmosfäärirõhu juures.Venekeelne menüü.

Vaata lähemalt
Detailid

Multikeetjas-kiirkeetjas RMC-PM4506 on võimalik rakendada 6 automaatset toiduvalmistamise režiimi, kuhu on juba eelnevalt programmeeritud optimaalsed sätted mitmekesiste toitude valmistamiseks.

Selle mudeliga võite valmistada toitu aurutamise režiimis, keeta suppi, valmistada pilaffi või putru, hautada nagu klassikalises kiirkeetjas, aga soovi korral praadida, teha fooliumis vormiroogi või küpsetisi tavalise atmosfäärirõhu juures. Multikeetja kiirkeetja põhifunktsioone täiendavad sellised funktsioonid nagu viitkäivitusega toiduvalmistamine, toidu soojana hoidmine ja selle ülessoojendamine.

Komplektis:

 • Multikeetja-kiirkeetja koos sisse paigaldatud kausiga
 • Toiduaurutamise alus
 • Võre
 • Mõõteklaas
 • Kulp
 • Lame lusikas
 • Elektrijuhe
 • Kasutusjuhend
 • Hooldusraamat
 • Raamat „101 retsepti”


Juhend (PDF vormingus)

6 TOIDUVALMISTAMISE PROGRAMMI

Multikeetjas-kiirkeetjas REDMOND RMC-PM4506-E on võimalik rakendada 6 automaatset toiduvalmistamise režiimi, kuhu on juba eelnevalt programmeeritud optimaalsed sätted mitmekesiste toitude valmistamiseks. Seejuures on igas režiimis ette nähtud võimalus vaikimisi seadistatud toiduvalmistamise režiimi kestuse muutmiseks (v.a režiim FRY / DEEP FRY (PRAADIMINE)). Etteantud toiduvalmistamise kestuse muutmise samm sõltub valitud toiduvalmistamise programmist.

• Programm FRY / DEEP FRY (PRAADIMINE)

Selles režiimis saate praadida liha, köögivilju, linnuliha, mereande, aga ka valmistada toite fritteris tavalise atmosfäärirõhu all (eemaldatud kaanega).

• Programm STEAM /DESSERT (AUR/MAGUSTOIT)

Režiimi kasutatakse aurutamisrežiimis köögiviljade, kala, liha, mereandide, dieet-, taime- ning lastetoitude aga ka erinevate magustoitude valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).

• Programm SOUP/BOIL (SUPP/KEETMINE)

Programmi kasutatakse erinevate puljongite, suppide, kompottide, aga ka viinerite, pelmeenide ja muude külmutatud pooltoodete valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).

• Programm OATMEAL /GRAIN (PIIMAPUDER/TANGUD)

On ette nähtud erinevate piima- ja veepõhiste putrude valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).

• Programm BAKE (KÜPSETISED)

 Selles režiimis küpsetatakse tavalise rõhu all keekse, biskviite, pirukaid, aga ka fooliumis liha ja kala, keedusealiha (auruklapp on avatud).

• Programm STEW/PILAF (HAUTAMINE/PILAFF)

Režiim on ette nähtud liha, kala, köögiviljade, aga ka erinevat liiku pilaffide valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).

4-TASEMELINE KAITSESÜSTEEM

Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E on varustatud mitmetasemelise ohutussüsteemiga. Kui kasutate seadet kiirkeetjana hakkab valitud programm toimima ainult pärast kaane sulgemist, kusjuures kaas blokeeritakse. Kui rõhk töökambris tõuseb lubatud piirväärtusest kõrgemaks, avatakse automaatselt vedruga surveklapp. Kui rõhk kambris tõuseb ettenähtust kõrgemaks, katkestab spetsiaalne piiraja küttekeha töö, kuni temperatuur on langeb ettenähtust madalamale. Juhuks, kui multikeetja-kiirkeetja töös peaksid juhtuma kriitilised tõrked, on seade varustatud täiendavate mehhanismidega rõhu langetamiseks ja ülekuumenemise vältimiseks.

TOIDU SOOJENDAMISE FUNKTSIOON

See funktsioon võimaldab teil valmis toitu üles soojendada, isegi kui see on äsja külmikust võetud.

„АВТОПОДОГРЕВ” (VALMISTOITUDE TEMPERATUURI SÄILITAMINE, AUTOSOOJENDUS)

Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E on varustatud valmistoidu temperatuuri säilitamise funktsiooniga (automaatse soojendusfunktsiooniga), mis võimaldab hoida lõuna- või õhtusöök 8 tunni jooksul soe. Seda võimalust tuleb arukalt kasutada, sest kestev soojendamine võib toidu kuivatada.

PROGRAMMIDE VIITKÄIVITUS

Kuni 24-tunnise viitega viitkäivitusfunktsioon võimaldab valmistada toidu vajalikuks ajaks. Seadistage soovitud aeg taimeril, ja toit saab valmis kas hommikusöögiks või külaliste tulekuks.

KERAAMILISE KATTEGA KAUSS

Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E komplektisoleva kausi sisemine pind on kaetud ettevõtte DAIKIN® (Jaapan) kõrgekvaliteedilise kõrbemisvastase kattega. Kuna seadmes kasutatakse kõrbemisvastast katet, võite toitu valmistada minimaalse rasvainega, mis teeb toidu tervislikumaks ja kasulikumaks. Kaussi võib kasutada nii multikeetjas kui ka praeahjus. Pesta võite seda nii käsitsi kui ka nõudepesumasinas.

RETSEPTIRAAMAT „100 RETSEPTI”

Ettevõtte REDMOND kokkade meeskond koostas kaunilt illustreeritud raamatu, mis sisaldab 100 toiduretsepti. Kõik retseptid on kohandatud multikeetjas-kiirkeetjas REDMOND RMC-PM4506-E toidu valmistamiseks. Igas neist antakse täpsed juhised toidu koostise kohta ja tuuakse samm-haaval juhised toidu valmistamiseks. Järgides neid juhiseid võite saada parima tulemuse.

Head isu ja tugevat tervist!

Tehnilised täpsustused
Lisainfo Võimsus 900 W
Toitepinge 220-240 V
Kausi mahtuvus 5 L
Kausi kate kõrbemisvastane kate DAIKIN® (Jaapan)
Ekraan LED-ekraan
Valmistamistehnoloogia Kuumtöötlus nii kõrge kui ka tavarõhul
Toidu valmistamise kestuse reguleerimine Olemas
Eemaldatav auruventiil Olemas
Värvus must + metallik
Pakendi suurus (p x l x k) 31,5 х 30,5 х 40 cm
Kaal 5,56 kg
Programmide arv 6 automaatset
Automaatsed programmid: - FRY / DEEP FRY (PRAADIMINE)
- STEAM /DESSERT (AUR/MAGUSTOIT)
- SOUP/BOIL (SUPP/KEETMINE)
- OATMEAL /GRAIN (PIIMAPUDER/TANGUD)
- BAKE (KÜPSETISED)
- STEW/PILAF (HAUTAMINE/PILAFF)
Toidu soojendamise funktsioon Olemas, kuni 8 tundi
Toidu soojendamise funktsioon Olemas, kuni 8 tundi
Viitkäivitamise režiim Olemas, kuni 24 tundi
Komplektsus: - Multikeetja-kiirkeetja koos sisse paigaldatud kausiga
- Toiduaurutamise alus
- Võre
- Mõõteklaas
- Kulp
- Lame lusikas
- Elektrijuhe
- Kasutusjuhend
- Hooldusraamat
- Raamat „101 retsepti”
Täiendavad võimalused: - Lastetoidu valmistamine
- Toidunõude steriliseerimine
Garantii 24 kuud
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star