Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Delimano Rossi köögitarvikutesari

Tutvu parimate köögitarvikutega turul - Delimano Rossi köögitarvikutesari! Tänu unikaalsele kattele, mis on valmistatud Šveitsi mägedest pärit naturaalsetest kristallidest, on köögitarvikud äärmiselt vastupidavad ja pakuvad suurepärast toiduvalmistamise kogemust.

 •  

  Praepann 24cm / 28cm

  Pann on kaetud külgevõtmatu ja kriimustuskindla töötlusega, mis põhineb tehnoloogial Swiss Crystal, ja sellele on lisatud teemantkõva kate, mis muudab selle vastupidavaks ja mida on lihtne puhastada. See praepann on ilusa välimusega ja rõõm kasutada ning teenib veel palju aastaid.

  Näita toodet>>

 •  

  Pott 20cm / 26cm

  Delimano Rossi pott on küllalt suur, et keeta suppe ja hautisi kogu perele või panna toit küpsetamiseks ja röstimiseks ahju. Sellel on Swiss Crystal tehnoloogiaga külgevõtmatu pinnakate ja teemantkõva kriimustuskindel kiht. See on praktiline ja rõõm kasutada ning teenib veel palju aastaid.

  Näita toodet>>

 •  

  Ümmargune küpsetusvorm 28cm

  Delimano Rossi ümar küpsetusvorm on 28 cm läbimõõduga pott pliidil või praeahjus kasutamiseks. See on piisavalt suur, et valmistada toitu tervele perele. Pott on valmistatud alumiiniumist – tugevast, kuid kergest metallist, mis on parim soojusjuht.

  Näita toodet>>

 •  

  Grillpann 26 × 26 cm

  Delimano Rossi grillpanni abil saab grillimist nautida aastaringselt, et valmistada maitsvaid lihalõike, burgereid, köögivilju, kala ja muud. Sellel on Swiss Crystal tehnoloogiaga külgevõtmatu pinnakate ja teemantkõva kriimustuskindel kiht. See on praktiline ja rõõm kasutada ning teenib veel palju aastaid.

  Näita toodet>>

 •  

  Klaasist kaas 20cm / 26cm / 28cm

  Delimano Rossi klaasist kaas abil saab potte ja panne mitmekülgsemalt kasutada. Tugev, kaunis, lihtsalt puhastatav ja hoiule pandav kaas on mitmekülgne ja praktiline köögitarvik.See on valmistatud tugevatest ja kauakestvatest materjalidest ning see on kena ning lihtne puhastada ja hoiule panna – põhiline köögitarvik.

  Näita toodet>>

 •  

  Köögitarvikute komplekt 7-osaline komplekt

  Delimano Rossi köögitarvikute komplektis on seitse kvaliteetset tarvikut. Komplektis on praepann, ahjunõu, kõrgete servadega pann, ümar vorm, pott ja kaks kaant, millest ühel on aroominupp, et lisada su toitudele uus maitsemõõde. Tugevatest ja ilusatest materjalidest köögitarvikute komplekti saab elu aeg mõnuga kasutada.

  Näita toodet>>