Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Toitumine

11-20 of 47

 • Natalja lugu

  Natalja lugu

  Olen nüüdseks Nutribulleti toitumiskava jälginud kaks nädalat ja see on möödunud märkamatult. Esimene päev jälgisin hoolikalt koostatud menüüd ning  arvestasin kõikide vajalike vahepaladega. Päeva jooksul sõin 5 korda ja loobusin täielikult hommikukohvist. Järgmistel päevadel üllatas mind aga kerge  peapööritus, arvasin, et see võibki tulla kohvi mitte joomisest, kui ma muidu olen harjunud alustama oma hommikut just tassi kohviga. Lisasin tagasi menüüsse suhkruvaba musta kohvi ja enesetunne kohe paranes.  Mul kulus päris mitu päeva, et välja arvestada täpsed portsionid ja sobivad konsistensid.

  Loe rohkem 
 • Kady lugu

  Kady lugu

  Liitusin Nutribulleti toitumiskava programmiga, et peletada väsimust, stressi ning tugevdada tervist. Toitumiskavaga harjumine läks sujuvalt, sest söögid saab ette valmis teha ning retsepte on võimalik kohandada vastavalt sellele, mis sulle maitseb. Hommikusöök on tänu smuutile alati söödud ning täisväärtuslik, lisaks ei tunne ma üldse vajadust hommikuti kodus kohvi juua.

  Loe rohkem 
 • Elavda oma menüüd sidrunite ja laimidega

  Elavda oma menüüd sidrunite ja laimidega

  Lisa julget sidrunit kõikidesse oma roogadesse! Sortsuke värsket sidruni- või laimimahla elavdab igat toitu ja lisab maitset veele või teele. Need kaks tsitrusvilja muudavad su lemmikretseptid veelgi särtsakamaks ja lisaks on nad ka tervisele uskumatult kasulikud.

  Loe rohkem 
 • Kuus põhjust miks ei pea muretsema oma kofeiinivajaduste pärast

  Kuus põhjust miks ei pea muretsema oma kofeiinivajaduste pärast

  Kohv on üks maailmas enim joodud jookidest. Osad inimesed naudivad seda imelist jooki, kuid on palju ka neid, kes suhtuvad kohvi joomisse, kui tarbetusse luksusse või harjumusse, millest oleks vaja vabaneda. Millest tuleb selline halb maine?

  Loe rohkem 
 • Rohelised smuutid ei olegi nii kasulikud, kui me arvasime

  Rohelised smuutid ei olegi nii kasulikud, kui me arvasime

  Kui sa pole viimaseid aastad veetnud Aafrikas rändrahvaste seltsis, siis oled vast märganud, et rohelistest smuutidest midagi trendikamat annab otsida. Praktiliselt võimatu on leida kohvikut, kus menüüs poleks vähemalt ühte rohelist smuutit. Aga on nende igapäevane joomine tõesti kasulik?

  Loe rohkem 
 • Vikerkaar taldrikul ehk värvilise toidu söömise eelised

  Vikerkaar taldrikul ehk värvilise toidu söömise eelised

  Vikerkaar taldrikul on muidugi ilus vaatepilt, kuid kas teadsid, et värvilise toidu söömine annab ka muud kasu? Alljärgnevalt sellest, mida võivad tuua taldrikule kollased, oranžid, punased, roosad, lillad ja rohelised toiduained...

  Loe rohkem 
 • Rohkem maitseaineid, vähem soola!

  Rohkem maitseaineid, vähem soola!

  Soola üleliigse tarbimise kahjulikkusest on palju kirjutatud ja räägitud aga siiski on sool inimorganismi tööks sama hädavajalik kui näiteks vesi. Seega tuleb soola kindlasti süüa, kuid mõistlikus koguses. Mis aga siis saab, kui maitseelamuse saamiseks tunned, et on vaja soola aga see oleks ilmselgelt norm koguse ületamine?

  Loe rohkem 
 • Kas Sinu köök on valmis totaalseks muutuseks lilla rütmis?

  Kas Sinu köök on valmis totaalseks muutuseks lilla rütmis?

  Kui värviline on sinu köök? Kui see on tuhm, valge ja igav, tunned võib-olla, et käes on aeg midagi muuta. Esimene samm on uus lilla Nutribullet, kuid ei maksa ju sellega piirduda. Lilla on kindlasti köögiseadmete jaoks üks parimaid värve, kuid sobib kenasti ka mitme teise värviga, eriti musta, valge ja kollasega, samuti aga sinise, punase, oranži ja roosaga. Kas oled valmis mõne lihtsa sammuga köögile täiesti uut nägu andma?

  Loe rohkem 
 • Mis on ühist meritigudel ja lillal värvil?

  Mis on ühist meritigudel ja lillal värvil?

  Kas sulle meeldib lilla ehk violetne värv? Enamikule inimstest meeldib. Pole ka ime, sest lilla on sügava tähendusega tugev värv. Kuid mis on selle värvi saladused? Kuidas on see seotud tunnete ja tujuga? Kas lilla värviga on seotud erilisi omadusi? Ja mis on sellel ühist meritigudega? Allpool leiad vastused neile ja paljudele teistele küsimustele lilla värvi kohta...

  Loe rohkem 
 • Miks need seitse smuuti koostisosa ei aita sul saleneda

  Miks need seitse smuuti koostisosa ei aita sul saleneda

  Smuutisid peetakse sageli tervislikuks supertoiduks: need on tervisliku elustiiliga niivõrd seotud, et me isegi ei mõtle koostisosade toiteväärtusele. Aga smuuti on palju laiem termin ning joogi tervislikkus sõltub siiski selles sisalduvatest koostisosadest. 

  Loe rohkem 

11-20 of 47