Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Toitumine

21-30 of 47

 • Kolesterool – kas vaenlane?

  Kolesterool – kas vaenlane?

  Oleme tüdinenud kõigist nendest lugematutest kolesterooliravimi telereklaamidest! Võib-olla üllatab sind, kui ütleme, et kolesterool ei ole vaenlane ega probleem! Tegelikult on kolesterool organismi paljude funktsioonide jaoks väga tähtis.

  Loe rohkem 
 • Laimid

  Laimid

  Laime on lihtne menüüsse lülitada ja neil on arvukalt tervisele kasulikke omadusi, nii et pole ühtegi põhjust, miks mitte iga päev üks laim süüa! 

  Loe rohkem 
 • Viis parimat toiduainet terve ja särava naha heaks

  Viis parimat toiduainet terve ja särava naha heaks

  Kas soovid, et su nahk oleks nooruslik ja särav? Jäta kallid kreemid sinnapaika ja haara hoopis väärt toiduainete järele! Puu- ja köögiviljades leiduvad vitamiinid ja mineraalid parandavad naha tervist ja alljärgnevad toiduained on ilusa särava naha hoidmisel iseäranis tähtsad.

  Loe rohkem 
 • Mandlid

  Mandlid

  Mandlid on monoküllastumata rasvhapete rikad. Monoküllastumata rasvhapete lisamine oma toitumisse aitab vähendada südamehaiguste riski kuni 30%. Mandlid sisaldavad ka suurel hulgal magneesiumi ja kaaliumi, mis on kasulikud südamele ning hoiavad vererõhku normis. Toored, koorimata mandlid on suurepäraseks lisandiks Sinu mistahes Nutriblasti!

   

  Loe rohkem 
 • Toorkakao nibsid

  Toorkakao nibsid

  See maiade supertoit on šokolaad kõige ehedamal kujul. Toorkakao toetab südame tööd ja sisaldab rohkem antioksüdante kui mis tahes teine toiduaine!

  Loe rohkem 
 • 5 põhjust, miks peaksid trenni tegema

  5 põhjust, miks peaksid trenni tegema

  Kas laiskus ei lase sporti teha? Meie teame 5 fakti, mis aitavad sul motivatsiooni leida ja ennast diivanilt püsti ajada!

  Loe rohkem 
 • Viis nutikat viisi organismi puhastamiseks

  Viis nutikat viisi organismi puhastamiseks

  Nüüd, kui Sa tead, miks on vaja organismi puhastada, on aeg teada saada, kuidas seda teha ilma suurema valu ja vaevata. Kuidas enesetunnet kiiresti parandada?

  Loe rohkem 
 • Virsikud

  Virsikud

  Mahlased ja hõrgud virsikud sisaldavad rohkesti C-vitamiini, beetakaroteeni ja antioksüdante.

  Loe rohkem 
 • Kõrvits

  Kõrvits

  Kõrvits kuulub kõrvitsaliste sugukonda, mis tähendab, et ta on teiste imemaitsvate viljade, näiteks arbuusi, meloni ja kabatšoki sugulane. Ühtviisi maitsev ja hea nii küpsetatuna kui ka toorelt ja kõrvits ei ole sugugi pelgalt halloweeni dekoratsioon! 

  Loe rohkem 
 • Seitse põhjust organismi puhastuskuuri tegemiseks!

  Seitse põhjust organismi puhastuskuuri tegemiseks!

  Miljonid meie hulgast, rohkem kui pool rahvastikust kannatab nn kroonilise väsimuse sündroomi (inglise keeles FLC syndrome) all. Seepärast tunnedki end nagu tühjaks pigistatud sidrun. Mõnikord väljendub see kergemates sümptomites, nagu valulikud liigesed või lihased, hajameelsus, väsimus, peavalud, allergiad või gaasid, või tõsisemates sümptomites, nagu autoimmuunhaigus, migreenid, astma, akne, ärritunud soole sündroom, reflukshaigus, artriit või midagi veelgi hullemat.

  Loe rohkem 

21-30 of 47