Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Toitumine

41-47 of 47

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Toitude säilitamine talveks

  Toitude säilitamine talveks

  Suvekuud on toonud meile maitsvaid puu- ja köögivilju, kuid nüüd on käes sügis, nii et on aeg hakata talvevarusid valmis panema. Kas tead talvevarude säilitamise reegleid? Veendu, et sinu talvevarud on ohutud, maitsvad ja pikkadeks külmadeks talvekuudeks valmis!

  Loe rohkem 
 • Vürtsita oma elu!

  Vürtsita oma elu!

  Elu on tegelikult väga lihtne – aegajalt tuleb seda lihtsalt veidi vürtsitada, et seda põnevamaks ja huvitavamaks muuta, eks ole? Selleks pole paremat moodust kui tulise ja vürtsika toidu söömine. Tänapäeval teevad seda kõik – kuulsad kokad, popstaarid, toidu- ja isegi tervisegurud üle maailma. Sa küsid, miks? Sest vürtsikatel toitudel on palju eeliseid ning kõige tähtsamad neist oleme sinu jaoks siia kirja pannud. Kas oled valmis oma elu vürtsitama?

  Loe rohkem 
 • Uuenduslikke ideid marineerimiseks

  Uuenduslikke ideid marineerimiseks

  Marineerimine on suurepärane viis puu- ja köögiviljade säilitamiseks, et neid ka talvehooajal nautida, kuid ilmselt ei teadnud sa, et võid marineerida paljusid erinevaid puu- ja köögivilju. Kas sinu marineeritud talvevarud maitsevad igal aastal samamoodi? Kurgid, seened ja ehk mõni kompott?

  Loe rohkem 
 • Puu- ja köögiviljad talvehooajaks

  Puu- ja köögiviljad talvehooajaks

  Kas hakkad talveks hoidiseid valmistama? Kõige maitsvaimad puu- ja köögivilju võid nautida terve talv läbi, kui neid õigesti säilitad. See on tegelikult väga lihtne ning vaeva väärt, sest saad kõiki neid maitsvaid puu- ja köögivilju ka külmadel talvepäevadel nautida. Vali oma lemmikvili ning leia õige moodus selle säilitamiseks!

  Loe rohkem 
 • Kuidas sel talvel ise oma supertoitu kasvatada?

  Kuidas sel talvel ise oma supertoitu kasvatada?

  Sel talvel ei pea sa värskete supertoitude kasulikkusest ilma jääma – kasvata sel talvel neid oma päiksepoolsel aknalaual ise. Ilmade külmenedes on üha tähtsam organismi toitainerikaste toitudega tugevdada. Mis oleks selleks veel parem kui töötlemata supertoit? Ökonoomne ja lõbus ettevõtmine – supertoidu mikroaia kultiveerimine on lihtsam, kui arvata võid.

  Loe rohkem 
 • Ingveri kümme tervistavat omadust

  Ingveri kümme tervistavat omadust

  Ajurveeda omistab ingverile ravimilaeka staatuse. Seda seetõttu, et see imeline vürts on lisaks muudele tervistavatele omadustele tõestanud aja jooksul ka oma kasulikku mõju seedimisele. Indias kasutatakse ingverit igapäevases elus üpris palju. Ingveriga tõmmanud tee on kodudes lemmik ning vanaema kasutab seda rohuna külmetuse ja gripi vastu.

  Loe rohkem 
 • Kuivatatud puuviljad külmemateks päevadeks

  Kuivatatud puuviljad külmemateks päevadeks

  Kas sulle meeldivad puuviljad? Viimastest suvepäevadest on jäänud kätte arvatavasti supermaitsvaid ja täiesti valmis puuvilju ning sa soovid, et võiksid neid talv läbi nautida. Miks mitte proovida puuvilju kuivatada, et neid ka külmemateks päevadeks jätkuks? See on lihtne ja sul ei pea isegi mingeid spetsiaalseid seadmeid olema!

  Loe rohkem 

41-47 of 47

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5